Hindu Cordoba - Barrio Parque Tahminler
Maç tahminleri
20/11/2025
Hindu Cordoba
Barrio Parque
Bet:1x2 - K1
Bahis parası koyKim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. Barrio Parque | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 0 | 2 | 155:157 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. Hindu Cordoba | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 2 | 3 | 420:443 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Uruguay Şampiyonası. 2.Bölüm
Club Trouville-Lagomar
Atletico Tabare-Colon
Atletico Olimpia-CD Albatros
Dominik Cumhuriyeti Şampiyonası. LNB
Caneros del Este -Metros de Santiago
Porto Riko Şampiyonası
Criollos de Caguas-Leones de Ponce
Capitanes de Arecibo -Cangrejeros de Santurce
Bahis ipuçları
5 / 6 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Hindu Cordoba 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Hindu Cordoba 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Barrio Parque 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
5 / 6 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Hindu Cordoba 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Hindu Cordoba 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalarda son maç Barrio Parque yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
4 / 6 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Hindu Cordoba 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Hindu Cordoba 'si galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Barrio Parque 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Barrio Parque 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2
5 / 6 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Hindu Cordoba 'si
1 / 1 takımlar arasındaki son maçların sayısı Hindu Cordoba için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1
3 / 6 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Hindu Cordoba 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Barrio Parque 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Barrio Parque 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
2 / 6 tüm turnuvalardaki son maçların Hindu Cordoba 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Barrio Parque 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1